Ata Demirer Londra’da güldürdü

10 parmaginda 10 marifet bulunan ve bir cok yas grubundan insanin begenerek izledigi oyuncu ve standupci Ata Demirer bu sefer Londra’daki gurbetcilerimizi kahkahaya bogdu. Ilgili haber :

Ünlü komedyen Ata Demirer, Avrupa turunun ikinci durağında dün gece Londra’da sahne aldı. Divaa Organizasyonu tarafından Kuzey Londra’da düzenlenen ge

Ünlü komedyen Ata Demirer, Avrupa turunun ikinci durağında dün gece Londra’da sahne aldı. Divaa Organizasyonu tarafından Kuzey Londra’da düzenlenen gecede vatandaşlar 2 bin kişilik salonu doldurdu.

Londra’da Dominion Centre’de sevenleriyle buluşan Ata Demirer, uzun süredir ‘Eyvah Eyvah’ filmi ile gündemdeki yerini koruyor. Türk mizahının en popüler isimlerinden biri olan Demirer, ‘Gülmek Yasak’ isimli stand-up gösterisi ile tek kişilik performans sergiledi.

Avrupa turnesinin ikinci ayağında Londra’da sevenlerin karşısına çıkan Demirer, yine birbirinden ilginç esprileriyle İngiltere’de yaşayan Türkleri güldürdü. Çok sayıda Kıbrıslı Türk’ün Londra’da yaşadığını bilen ünlü komedyen, yine Kıbrıs şivesi taklidi yaptı. Ancak Demirer, Avrupa Yakası dizisinde Kıbrıs şivesini taklit etmesi nedeniyle çok eleştirildiğini de söyledi.

Ata Demirer’in, 15 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan Avrupa turnesi kapsamında bir sonraki durağı İsviçre’nin Zurih kendi olacak.

beyazgazete

[fbcomments]